OPTIMO K406
Opona do samochodów rodzinnych i limuzyn. Dzięki innowacyjnej rzeźbie bieżnika Optimo K406 zapewnia optymalną sterowność i komfort jazdy oraz nieprzeciętne warunki...
» więcej
  Akcja Premiowania Zakupów - szczotko-skrobaczka
Firma Latex Opony uruchomiła nową akcję premiowanych zakupów opon zimowych Hankook do nabycia tylko w Autoryzowanych Serwisach Hankook w całej Polsce.
Każdy...
» więcej
oferta

OSOBOWE LATO
poprzednie 1 2 
VENTUS K104
Opona z segmentu UHP powstała dzięki zastosowaniu technologii używanej przy projektowaniu opon przeznaczonych do wyścigów samochodowych. Potrójny promienisty profil bieżnika, innowacyjna mieszanka komponentów użytych do produkcji tej opony sprawia, że spełnia oczekiwania kierowców preferujących sportowy styl jazdy. Ventus K104 to opona bardzo dobrze znosząca ekstremalne obciążenia, polecana do jazdy wyczynowej dla kierowców znających moc swojego auta.

Pierwsze wyposażenie w:
Bardzo dobrze znosząca ekstremalne obciążenia, polecana do jazdy wyczynowej dla kierowców znających moc swojego auta.
VENTUS K105
Nowa asymetryczna opona High Performance wyposażona w system TCT (Trapezoid Contour Theory) gwarantuje nieprzeciętne warunki prowadzenia i niski poziom hałasu.
Opona świetnie spisuje się na mokrej i suchej nawierzchni, a jej niskie opory toczenia zapewniają ekonomiczną eksploatacje.


Pierwsze wyposażenie w:
FORD/VW MONDEO, FOCUS, GOLF V, JETTA
Radial K106
Opona High Performance Hankook K106 została zaprojektowana, aby każdy z nas mógł cieszyć się z ekstremalnych doznań podczas jazdy w każdych warunkach pogodowych na zróżnicowanych nawierzchniach. Wcięcia w kształcie litery V sprawiają że woda odprowadzana jest jeszcze bardziej efektywnie nie powodując strat prędkości, zwiększając jednocześnie przyczepność, skracając drogę hamowania.
VENTUS S1 evo K107
Opona do samochodów sportowych. Specjalny profil i struktura zapewnia optymalną przyczepność przy dużych prędkościach, a zoptymalizowany kontakt z podłożem sprawia, że opona ta spisuje się bardzo dobrze zarówno na suchych jak i mokrych nawierzchniach. Odcisk opony na podłożu minimalizuje hydroplaning, redukuje hałas oraz w znacznym stopniu przyczynia się do poprawy stabilności.
VENTUS RS-2
Opona RS-2 testowana była na torach wyścigowych. Nawet przy prędkościach ok. 300km/h sprawiała, że kierowca posiadał pełną kontrolę nad samochodem. RS-2 nawet na mokrych nawierzchniach spisuje się wyśmienicie. Swoją przyczepność zawdzięcza mocnym barkom i szerokiemu bieżnikowi. Ventus RS-2 jest bezkompromisową oponą do samochodów sportowych.
1. Najlepsza kontrola - po raz pierwszy została użyta specjalna mieszanina krzemionki (HGSC - High Grip Silica Compound ), dzięki której opona zapewnia doskonałą przyczepność, nawet przy dużych prędkościach.
2. Dodatkowe szerokie bloki ramienia oraz stalowe wzmocnienie dwupłatowego karkasu zapewniają swobodne skręcanie.
3. Poprawiona trwałość - podwójne warstwy nylonu oraz karkas wykonany ze sztucznego jedwabiu powodują mniejsze zużycie bieżnika i zapewniają większą trwałość opony. Opona przeznaczona jest do sportowego stylu jazdy.

poprzednie 1 2 

  hankook | marketing | nowości | oferta | autoryzowane serwisy | kontakt
Hankook 2007 | design by WEBIDEA