WINTER RW06
komfortowa zimowa opona przeznaczona do samochodów dostawczych oraz Vanów szerokie czoło bieżnika zwiększa kontakt opony z podłożem, zwiększając trakcje...
» więcej
  Akcja Premiowania Zakupów - szczotko-skrobaczka
Firma Latex Opony uruchomiła nową akcję premiowanych zakupów opon zimowych Hankook do nabycia tylko w Autoryzowanych Serwisach Hankook w całej Polsce.
Każdy...
» więcej
oferta

OSOBOWE LATO
1 2 następne
Ventus V12 evo K110
Najnowsza opona typu Ultra High Performance zapewnia wysoki komfort jazdy nawet przy dużych prędkościach. Trójwymiarowa rzeźba krawędzi bieżnika i wysokiej gęstości kord nylonowy wpływają na równomierny kontakt z nawierzchnią. Opona zapewnia pełną kontrolę jazdy i hamowania poprzez optymalny nacisk na powierzchnię drogi.
Wykorzystanie tworzywa HPSR zapewniło świetną trakcję na mokrych nawierzchniach, natomiast innowacyjna rzeźba bieżnika w kształcie litery Y i szerokie rowki wpłynęły na efektywne odprowadzanie wody , a co za tym idzie zredukowanie ryzyka aquaplaningu do minimum.

OPTIMO K406
Opona do samochodów rodzinnych i limuzyn. Dzięki innowacyjnej rzeźbie bieżnika Optimo K406 zapewnia optymalną sterowność i komfort jazdy oraz nieprzeciętne warunki trakcyjne na mokrych nawierzchniach. Jej specjalne zaprojektowany profil jest odpowiedzialny za niskie opory toczenia i ekonomię eksploatowania.

Pierwsze wyposażenie w:
HYUNDAI: ACCENT, SONATA, EQUUS, COUPE, GETZ, GRANDEUR XG, MATRIX, TUSCON
KIA: PICANTO, RIO, MAGENTIS, CERATO, OPIRUS, CARNIVAL, NEW SPORTAGE
GMDAT (CHEVROLET): NEW MATIZ, AVANDA(TOSCA), AVEO, LACETTI FORD/VW/AUDI/RENAULT/DAIHATSU/OPEL/VOLVO/MITSUBISHI/SMART TRANSIT CONNECT, FUSION, CADDY, POLO, GOLF V, VECTRA
OPTIMO K715
Dobra opona do samochodów osobowych, o niskim poziomie hałasu i dobrych współczynnikach oporu toczenia. Dzięki symulacjom komputerowym powstał zoptymalizowany profil bieżnika dzięki któremu K715 jest oferowana również w indeksie T.
Opona zapewnia wysoki komfort jazdy, zapobiega aquaplaningowi i spisuje się bardzo dobrze zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni.

OPTIMO K415
Opona High Performance ze świetnymi właściwościami jezdnymi na suchych i mokrych drogach. Zoptymalizowany profil z czterema prostymi kanałami umożliwia bardziej efektywne odprowadzanie wody. Środkowy blok dzięki swojej sztywności zapewnia lepszą kontrolę jazdy i bezpieczne hamowanie.Pierwsze wyposażenie w:
HYUNDAI: COUPE, KIA, CARENS
GMDAT (CHEVROLET): AVANDA(TOSCA)
CENTUM K702
Opona do samochodów klasy średniej o zoptymalizowanym profilu zapewniającym nienaganne hamowanie w każdych warunkach. Perfekcyjnie zaprojektowane lamele bardzo dobrze odprowadzają wodę pozwalając na swobodną jazdę na mokrych nawierzchniach.

Pierwsze wyposażenie w:
HYUNDAI: ACCENT, GETZ,
KIA: PICANTO, RIO
GMDAT (CHEVROLET): NEW MATIZ, AVEO, LACETTI
RENAULT: KANGOO
1 2 następne

  hankook | marketing | nowości | oferta | autoryzowane serwisy | kontakt
Hankook 2007 | design by WEBIDEA